SKI AREÁL OPÁLENÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Ramzová se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Ramzová. Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je trojice sedačkových lanovka. Dále v areálu najdete trojici vleků. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Zaskákat si můžete ve snowparku. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete zelňačku a zelňačku.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatele areálu musíme pochválit. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Mrznou Vám uši? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 15.11.
Polojasno
13°C
11°C
Sobota
16.11.2019
Zataženo
13°C
11°C
Neděle
17.11.2019
Deštivo
15°C
10°C
Pondělí
18.11.2019

°C
°C