SKI AREÁL OPÁLENÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Horní Bečva - Solisko - příjemně překvapil

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Horní Bečva - Solisko a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete trojici vleků. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete zelňačku a gulášek.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Památník Antonína Strnadla, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 66%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 15.11.
Polojasno
13°C
11°C
Sobota
16.11.2019
Zataženo
13°C
11°C
Neděle
17.11.2019
Deštivo
15°C
10°C
Pondělí
18.11.2019

°C
°C